PISZ 4 RAZY SKUTECZNIEJSZE OFERTY W MNIEJ NIŻ 40 MINUT

Wideo kurs copywritingu dla przedsiębiorców, którzy na co dzień wysyłają do klientów oferty, wyceny oraz e-maile. 

Otrzymasz gotowy schemat, który pozwala pisać piekielnie skuteczne sprzedażowo teksty (nawet totalnym laikom, bez czekania na wenę). Całość została w prosty sposób omówiona w ponad 20 materiałach wideo. Przejdziesz przez cały proces pisania we własnym tempie.

CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ?

3h + materiałów omówienia. 20+ wideo na platformie VOD

Wzorzec oferty kopiuj&wklej. W formacie .doc

Dostęp do zamkniętej grupy przedsiębiorców

Solidna lekcja sprzedaży nie tylko tekstem

DLACZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ COPYWRITINGU?

Nawet najlepsi sprzedawcy, którzy bez problemu dopinają transakcje w trakcie spotkań twarzą w twarz, zachodzą w głowę w sytuacji, gdy trzeba przelać swoje myśli na papier. Znasz ten ból?

Bijesz się z myślami: “Co klient sobie pomyśli, gdy to przeczyta tę ofertę?” Rozwiązanie problemu jest stosunkowo proste. Wystarczy znać logiczny schemat i wiedzieć, jak go sprytnie wykorzystać w opisie produktu. 

Oferty pisze się podobnie, jak prowadzi dobre rozmowy sprzedażowe. Istotne jest jednak to, że w napisanym i opublikowanym lub wysłanym tekście nie da się elastycznie dostosowywać treści do spontanicznych reakcji klienta.

Co więc należy przewidzieć? Projekt oferty pisanej powinien uprzedzać obiekcje klienta, być „kilka kroków do przodu”, ponieważ nie będzie dynamicznej możliwości jej edycji „w trakcie konsumpcji”.

Myślisz, że umiejętność wyprzedzania obiekcji swojego klienta byłaby w stanie poprawić Twoje wyniki sprzedażowe?

OPINIE

Nieco czasu już minęło, materiał przerobiłam i może moja działalność nie należy do takich, w których przyda się “uniwersalna formułka oferty”, ALE! Nauczyłam się mówić o swoich produktach w dużo ciekawszy sposób, co już przyciągnęło mi paru klientów. Kurs pokazał mi jakie cechy są najważniejsze w opisywaniu, co należy pokazywać najbardziej i jak pokazać mojemu klientowi, że potrzebuje mojego produktu. Dziękuję Wojtku za wspaniały kurs!

Anna Horbunow

Anna Popławska

Jestem w połowie tego kursu, wykupiłam go kilka miesięcy temu, ale nie miałam czasu go realizować. Robię lekcję piątą i widzę przed sobą tydzień ciężkiej pracy na swojej stronie, fanpage’ach, ulotkach przed sobą. Bardzo mi się ten kurs podoba, polecam wszystkim! A jestem dopiero w połowie. Wszystko podane jak na tacy. Polecam serdecznie wszystkim.
Rewelacyjny jest Twój kurs copywritingu. Wciągający i uczący. Baaaaaardzo merytoryczny! Co prawda jeszcze nie skończyłem, ale już mam w głowie tekst do mojego krótkiego tekstu promocyjnego. Miesiąc temu w niego zainwestowałem i szkoda, że dopiero teraz się za niego zabrałem. Jak ktoś się jeszcze nie zdecydował to szczerze polecam i zachęcam!!!

Rafał Wojtyński

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

  • W jaki sposób rozpocząć ofertę, aby klient czytał każde słowo aż do samego końca?
  • Jak napisać nieprzyzwoicie skuteczny tekst (bez czekania na wenę — w mniej niż 40 minut)?
  • Jak zastosować 4 etapy pisania, aby tekst był „płynny” dla czytelnika?
  • Na czym polegają 3 najmocniejsze metody tworzenia nagłówków, które przykują uwagę?
  • Na jakie pytania musi odpowiadać oferta, aby klient “nie miał żadnych pytań”?
  • Jak wygląda najskuteczniejszy w 2017 schemat przekonywania tekstem?
  • Dlaczego ludzie kupują? Kilkanaście „modeli”, dla których ludzie kupują produkty.
  • Co napisać i pokazać, aby wybić wszelkie obiekcje?
  • W jaki sposób 10-krotnie podnieść chęć klienta do zakupu?
  • O czym najczęściej zapominają autorzy ofert? Jaki jest krytyczny błąd, który osłabia sprzedażową moc o 50% (popełniany dosłownie “na krok przed metą”)?

CHCESZ PRZETESTOWAĆ?

Bezpłatnie zobacz omówienie najskuteczniejszego szkieletu oferty i sprawdź, czy jesteś gotowy, aby chcesz pisać 4 razy skuteczniejsze oferty.

WIDEO WPROWADZENIE

AUTOR

Wojciech Bizub

Copywriter. Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Autor kilku kursów online. Praktyk prowadzący szkolenia w ramach Akademii Ekspertów 2.0 u Pawła Danielewskiego. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów:
https://www.youtube.com/watch?v=XxQAhF5IDB8.

Magia, którą dzielisz się z innymi ma największą moc

PODSUMOWUJĄC

CHCESZ PISAĆ 4 RAZY SKUTECZNIEJSZE OFERTY?

Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie. Wszystko jest już gotowe i czeka na specjalnej platformie VOD. Tam wygodnie obejrzysz całość. Jestem pewny wartości, także daję Ci na 60 dni 100% gwarancję satysfakcji.

KURS COPYWRITINGU DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Otrzymasz:

- gotowy wzorzec oferty (kopiuj&uzupełnij&wklej)
- 20+ materiałów wideo omówienia oraz dodatkowe wskazówki
- ponad 100 marketingowych trików
- 60 dni 100% gwarancja satysfakcji

195,00 PLN

Przepraszamy

Zapytania o usługę marketingową czasowo wstrzymane.

DO GÓRY
WordPress Security