Opinie

Zadzwoniłem do Wojtka w momencie, gdy potrzebowałem pomocy z zareklamowaniem naszej kliniki na nowotomyskim rynku. Otrzymałem propozycję działań: projekt strony www, prowadzenie fanpage oraz Adwords, a także wsparcie marketingowe i graficzne.

Zwróciłem również uwagę na innowacyjne metody w zakresie pozyskiwania pacjentów. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych informacji zwrotnych z rynku, że nasz marketing jest bardzo dobrze prowadzony. Dlatego polecam współpracę z Wojciechem Bizubem oraz całym zespołem WBIZNES.

Michał Rościszewski

Wojtek ma ten dar, który biernego obserwatora zmienia w człowieka czynu. Gdy potrzebowałem napisać ofertę, podesłał mi prosty schemat, który pozwolił mi spojrzeć wieloaspektowo na mój biznes i określić jego kluczowe atuty. Po wypełnieniu schematu otrzymałem doszlifowaną ofertę. Czytając ją poczułem, że mój biznes ma większy potencjał niż myślałem i poczułem nową motywację do działania. Polecam!

Krystian Kukliński

Chciałbym przede wszystkim PODZIĘKOWAĆ za ten miesiąc współpracy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony formą współpracy i tak dużym zaangażowaniem z Państwa strony.

Sławomir Buczkowski

Z Panem Wojtkiem współpracuję od 6 stycznia 2016 roku. Jego działania przełożyły się na spektakularne efekty oraz rozwój mojej firmy.

Dokonał on audytu mojej strony www, gdzie na 17 stronach A4 wytknął błędy jej budowy, wprowadził stosowne zmiany i doprowadził do tego, że wkrótce ilość odwiedzin sięgnęła ponad 13 000 gości – co przełożyło się na ponad 500 zapytań o moją usługę. Jestem niesamowicie podekscytowany i bardzo wdzięczny za prawdziwe zaangażowanie w mój sukces.

Polecam każdemu skorzystanie z doradztwa Wojciecha Bizuba. Panie Wojtku, zmienia Pan biznes, to jest prawdziwy e-marketing!

Stanisław Kałuski

Dzięki za wszelkie zmiany nad moim biznesem i stroną. Mam wrażenie, że konwersja jest na poziomie 80%. Szczególnie patrząc po Google Ads.

&nbsp

K. Mierzejewski

Content Sales przygotowało dla mojej firmy ponad 30 wpisów blogowych. Wszystkie są ciekawe i angażują czytelników, a dodatkowo pracują na pozycjonowanie SEO mojej strony. Dzięki pracy Conten Sales oszczędziłem ok. 50 godzin własnego czasu, a zaproponowana stawka ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Adam Grzesik

Po 1-godzinnej konsultacji z Wojtkiem zapiszesz cały zeszyt wartościowymi notatkami, otrzymasz wskazówki na cały rok do wprowadzenia od zaraz, dzięki czemu spojrzysz na swój biznes z innej perspektywy, co pomoże Ci go doskonale rozwinąć.

Po konsultacjach czujesz ulgę i ogromną radość, bo już wiesz, co masz robić, aby Twój biznes hulał jak na imprezie u Davida Guetty masz siły i motywację do wdrażania i nie czujesz przytłoczenia „kiedy ja mam to zrobić i od czego zacząć?”.

Wojtek jest jak magiczna księga pomysłów i jednocześnie ma zmysł biznesowy, ponieważ, kiedy Ty tygodniami zastanawiasz się nad rozwiązaniem danej sprawy – On od dawna ma już gotowe i idealne rozwiązanie dla Ciebie – i co ważne – zawsze powie Ci to co powinieneś usłyszeć, a nie to co Ty byś chciał usłyszeć.

Pomaga, naprowadza. Czasem lubi dać „tylko” wskazówkę, dzięki której dojdziesz do wielkiego i genialnego wniosku, co jeszcze bardziej cieszy.

Bystry, młody i przedsiębiorczy, nie liczy, że samo się zrobi – kontroluje, obserwuje, ciśnie – i właśnie dzięki temu osiągniesz wysokie wyniki. Nie zadowala się bylejakością – jak sam mówi – działaj, wdrażaj i zarabiaj jest z nim bardzo spójne.

Nienachlany, inteligentny i cieszy się z każdego sukcesu, nawet / zwłaszcza z tego małego, a to dodaje skrzydeł. Prawdziwy, przyjacielski, WIELKI bohater małych i średnich firm. Tak, ktoś taki istnieje naprawdę.

Jestem świadoma, że po przeczytaniu tej opinii od razu napiszesz do Niego i umówisz się na konsultację lub wykupisz duży abonament, żeby być pod Jego skrzydłami. Życzę Ci OGROMNYCH sukcesów z profesjonalną firmą, która z sercem i pasją osiąga zenit wszelkich możliwości biznesowych.

Katarzyna Górnisiewicz