Otwarte szkolenie

ROZKRĘĆ SWÓJ FANPAGE PRO

Skuteczne działania marketingowe na Facebooku

13-14.01.2018

Do końca rejestracji pozostało:

    dzieńgodzinminutsekund0
  • 0
  • 0
  • 0

Umiejętność tworzenia społeczności wokół swojej firmy, to zyskowna kompetencja!

DLACZEGO WARTO?

100% merytoryki bez historyjek

Dwa dni warsztatów

Certyfikat ukończenia

CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU?

nauczysz się planowania efektywnych działań marketingowych

zautomatyzujesz marketing na Facebooku

dowiesz się jak tworzyć angażujące treści

poznasz sposoby prowadzenia rentownych kampanii reklamowych

będziesz wiedzieć jak reagować na negatywne opinie klientów

nauczysz się wykorzystywać hejt na własną korzyść

będziesz potrafić sprzedawać przez Facebooka

i organizować wydarzenia promujące Twoją markę

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Szkolenie jest skierowane do osób, które chcą podnieść efektywność swoich działań marketingowych na Facebooku, w szczególności dla:

  • specjalistów ds. marketingu
  • właścicieli małych i średnich firm
  • osób zlecających działania marketingowe firmom zewnętrznym

Oraz dla wszystkich osób, które chcą uzyskać kompetencje z zakresu marketingu na Facebooku na profesjonalnym poziomie.

OPINIE

Jestem copywriterem od prawie trzech lat. Rynek szybko się rozwija i żeby sprostać wymaganiom klientów, muszę być ciągle na bieżąco. Dlatego zdecydowałam na warsztaty Rozkręć Swój Fanpage PRO i to był strzał w 10! Dzięki niemu bardzo się rozwinęłam w zakresie social media, prowadzę fanpage dużo skuteczniej, dzięki czemu mam więcej klientów. Najbardziej w całym szkoleniu podoba mi się ilość wartościowych informacji i darmowych narzędzi które Wojtek Bizub daje za darmo. Jestem gotowa kupić jego kolejne szkolenia i uczyć się od niego dalej.

Laura Lendzion

Copywriter
Wyniki na FP po 24 godzinach od wrzucenia materiału wideo w odpowiednią grupę! Właściwy tekst, dobrze ustawiona reklama i znajomość swoich odbiorców – klientów – tego nauczyłam się dzięki materiałom, które udostępniasz oraz na Twoim szkoleniu dotyczącym Facebooka. Dziękuję! Myślę, że każdy patrząc teraz na moje wyniki podejmie współpracę z Tobą ;) P.S. Już przekroczyłam 2000 udostępnień pod 1 wpisem, a fanpage dostał zastrzyk - 2000 aktywnych fanów, którzy są wyjątkowo zaangażowani. Ponad 1 000 000 zasięgu!

Paulina Sztwiertnia

Przedsiębiorca
Pierwsze co zrobiłem to przeczytałem zaległe Twoje materiały, i wg nich zaprojektowałem nowe logo, broszurę firmową itp. Wczoraj wykupiłem reklamę, określiłem dosyć dokładnie grupę docelową i poszło za 30 zł na 7 dni. Przed chwilą dzwoni do mnie klientka ze zleceniem na kilkadziesiąt tysięcy i mówi że znalazła mnie na fb :) P. S. Wczoraj dzwonił gościu, i dostałem kolejne zlecenie (drugie w dwa dni) na jeszcze większą sumę. Pracy mamy aż do samej zimy albo i wiosny. Teraz w końcu ze spokojem mogę patrzeć do przodu i nie bać się rozwijać bo miałem chwile zwątpienia czy marketing w ten sposób ma sens. Dziękuję Ci!

Kamil Ibrom

Przedsiębiorca
Szczerze polecam. Brać całość od razu bo szkoda czasu na czekanie aż okazja przejdzie koło nosa!

Adam Grzesik

Trener Biznesu

PROGRAM SZKOLENIA

DZIEŃ 1

Program szkolenia podstawowego (nie tylko dla początkujących) 650 zł brutto

1.Strategia - jak zaplanować działania na Facebooku, aby budować markę i zaufanie oraz pozyskiwać nowych klientów? Efekt: stworzysz listę tego, co publikować, a czego nie publikować na swoim fanpage.

2.Harmonogram - nie zawsze więcej znaczy lepiej. Ile i kiedy publikować, aby optymalnie wykorzystać fanpage do promocji biznesu. Efekt: przygotujesz przynajmniej 10 postów i zaplanujesz ich publikację.

3.Grafika - jeden obraz znaczy więcej niż 1000 słów. Poznaj zasady tworzenia materiałów graficzny w social media. Efekt: Nauczysz się samodzielnie tworzyć grafiki w możliwie najprostszym programie graficznym.

4.Tekst - jak pisać teksty, aby ludzie chętnie Cię czytali. Sprawdzona recepta na angażujące posty. Efekt: Poznasz najskuteczniejsze szablony tekstów na fanpage, które samodzielnie uzupełnisz pod swój biznes.

5.Reklama - jak zoptymalizować kampanię reklamową na Facebooku, która spowoduje lawinę nowych zamówień. Efekt: Ustawisz reklamę pod najmocniejsze sprzedażowo grupy docelowe.

6.Komunikacja z klientami - jak budować relację w social media, aby klienci do Ciebie wracali i stali się ambasadorami Twojej marki. Efekt: ustalisz plan odpowiadania na komentarze.

7.Reagowanie na kryzys - jak reagować na negatywne opinie klientów. Gotowy scenariusz na zażegnanie sytuacji kryzysowej. Efekt: Opracujesz model reakcji / odpowiedzi na hejt na fanpage.

DZIEŃ 2

Program szkolenia zaawansowanego 950 zł brutto

1.Tworzenie lejka sprzedażowego - jak zbudować tunel sprzedażowy z wykorzystaniem Facebooka. Poznaj strategię działania, która sprawdzi się w każdej branży. Efekt: Zaprojektujesz lejek sprzedaży pod własny produkt, usługę lub konsultacje.

2.Automatyzacja - jak na autopilocie efektywnie działać marketingowo na Facebooku. Efekt: ustawisz automatyczne odpowiedzi w messengerze.

3.Programy - poznaj przydatne aplikacje wspierające Twoje działania w social media. Efekt: poznasz 10 najlepszych aplikacji, które uproszczą Rozkręcanie Fanapge.

4.Tworzenie wydarzeń - jak stworzyć wydarzenie, które przyciągnie uczestników i wypromuje Twój biznes. Efekt: utworzysz fanpagegowe wydarzenie (wirtualne, jak np. Sylwester z Andrzejem Dudą!), które przyciągnie mnóstwo zainteresowanych osób.

5.Chat bot - poznaj ustawienia Chat bot’a, dzięki którym zautomatyzujesz komunikację z klientami na messengerze. Efekt: Ustawisz bota, który będzie automatycznie wysyłał wiadomości po skomentowaniu wskazanego posta. Dowiesz się, jak wysyłać “newslettery na Facebooku”.

6.Własne grupy na Facebooku - strategia budowania, marki i wizerunku eksperta od którego ludzie kupują z wykorzystanie grup na FB. Efekt: dowiesz się, jak założyć oraz moderować grupę na facebooku. Trend 2018.

7.Reklama fanpage poza fanpage - strategia promocji Twojego Facebookowej strony w innych miejscach w sieci. Efekt: dowiesz się jak przenieść ludzi ze swojej strony oraz baz e-mail i SMS na fanpage.

AUTOR

Wojciech Bizub

Copywriter. Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Autor kilku kursów online. Praktyk prowadzący szkolenia w ramach Akademii Ekspertów 2.0 u Pawła Danielewskiego. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów:
https://www.youtube.com/watch?v=XxQAhF5IDB8.

Magia, którą dzielisz się z innymi ma największą moc

CO WYRÓŻNIA TO SZKOLENIE?

Trener jest w 100% praktykiem marketingu. Na co dzień pomaga klientom pozyskiwać nowych klientów oraz zwiększać wyniki sprzedażowe. Otrzymasz najbardziej aktualną, praktyczną wiedzę do natychmiastowego zastosowania w Twoim biznesie. Dzięki czemu w ciągu najbliższych tygodni wyraźnie odczujesz progres w działaniach marketingowych na Facebooku.

GDZIE I KIEDY?

Szkolenie Rozkręć Swój Fanpage PRO odbędzie się 13-14.01.2018 r 
w siedzibie Golden Floor w Warszawie, al. Jerozolimskie 123A.
START 10:00

CENA SZKOLENIA ZAWIERA:

DZIEŃ 1: Program szkolenia podstawowego (nie tylko dla początkujących) 650 zł brutto

DZIEŃ 2: Program szkolenia zaawansowane działania 950 zł brutto

Prezentację szkoleniową w formie elektronicznej

Przerwy kawowe co 1,5 godziny

SUMA: 1600 zł brutto

DO GÓRY
WordPress Security