Rozkręć swój fanpage

150 konkretów, które zamienisz na więcej lajków, fanów i klientów. Całość podzielona na łatwe do wdrożenia porcje. Ponad 350 uczestników. Imienny certyfikat ukończenia. 100% gwarancja satysfakcji.

DLACZEGO WARTO?

100% merytoryki bez historyjek

150 konkretnych wskazówek

Certyfikat ukończenia

Umiejętność tworzenia społeczności wokół swojej firmy, to kompetencja #1!

PROBLEM

Większość małych firm "uprawia" Facebooka na czuja i nie do końca wie, jak go wykorzystać

Widzisz, przejmując prowadzenie wielu Fanpage zwróciłem uwagę na kilka błędów, które popełniają przedsiębiorcy.

 1. Po pierwsze nie wiedzą, jak zebrać odpowiednią liczbę oglądających, by fanpage zaczął "samodzielnie się rozkręcać".
 2. Jeżeli już mają fanów, to nie mają pojęcia, jak z nimi rozmawiać. Czasami publikują raz na kilka miesięcy, ponieważ zapominają o podstawowych zasadach.
 3. Prowadzą fanpage dla lajków, a jak powszechnie wiadomo w biznesie chodzi o sprzedaż.  Najgorsze jest to, że nie widzą, co zmienić.

... jeżeli, któryś z tych problemów jest Ci znajomy, to sprawdź rozwiązanie.

ROZWIĄZANIE

To 10-tygodniowy kurs online, jednak chcę się upewnić, że to coś dla Ciebie.

 1. Chcesz wiedzieć, jak poprawić zasięg i zebrać wartościowych fanów? Najskuteczniejsza uczestniczka kursu stworzyła wpis, który wygenerował ponad 2000 udostępnień.
 2. Poznać sposoby na zwiększenie zaangażowania, by fani swoimi lajkami samodzielnie promowali Twój fanpage?
 3. I w końcu zacząć monetyzować Facebook'a... Jeden z uczestników tego kursu zamienił wskazówki na 5-cyfrowy wynik sprzedażowy na swoim fanpage. Czy uda Ci się poprawić ten wynik?

OPINIE

Jestem copywriterem od prawie trzech lat. Rynek szybko się rozwija i żeby sprostać wymaganiom klientów, muszę być ciągle na bieżąco. Dlatego sięgnęłam po poradnik Rozkręć Swój Fanpage i to był strzał w 10! Dzięki niemu bardzo się rozwinęłam w zakresie social media, prowadzę fanpage dużo skuteczniej, dzięki czemu mam więcej klientów. Najbardziej w całym poradniku podoba mi się ilość wartościowych informacji i darmowych narzędzi które Wojtek Bizub daje za darmo. Jestem gotowa kupić jego książkę i uczyć się od niego dalej.

Laura Lendzion

Copywriter
Wyniki na FP po 24 godzinach od wrzucenia materiału wideo w odpowiednią grupę! Właściwy tekst, dobrze ustawiona reklama i znajomość swoich odbiorców – klientów – tego nauczyłam się dzięki materiałom, które udostępniasz oraz na Twoim szkoleniu dotyczącym Facebooka. Dziękuję! Myślę, że każdy patrząc teraz na moje wyniki podejmie współpracę z Tobą ;) P.S. Już przekroczyłam 2000 udostępnień pod 1 wpisem, a fanpage dostał zastrzyk - 2000 aktywnych fanów, którzy są wyjątkowo zaangażowani. Ponad 1 000 000 zasięgu!

Paulina Sztwiertnia

Przedsiębiorca
Pierwsze co zrobiłem to przeczytałem zaległe Twoje materiały, i wg nich zaprojektowałem nowe logo, broszurę firmową itp. Wczoraj wykupiłem reklamę, określiłem dosyć dokładnie grupę docelową i poszło za 30 zł na 7 dni. Przed chwilą dzwoni do mnie klientka ze zleceniem na kilkadziesiąt tysięcy i mówi że znalazła mnie na fb :) P. S. Wczoraj dzwonił gościu, i dostałem kolejne zlecenie (drugie w dwa dni) na jeszcze większą sumę. Pracy mamy aż do samej zimy albo i wiosny. Teraz w końcu ze spokojem mogę patrzeć do przodu i nie bać się rozwijać bo miałem chwile zwątpienia czy marketing w ten sposób ma sens. Dziękuję Ci!

Kamil Ibrom

Przedsiębiorca
Mam go i szczerze polecam. Brać całość od razu bo szkoda czasu na czekanie aż okazja przejdzie koło nosa!

Adam Grzesik

Trener Biznesu

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • 50 wskazówek dot. skutecznego prowadzenia Facebook’a. To uniwersalne strategie, które działają w każdej branży.
 • 40 rzeczy które nie działają i należy ich unikać. To złe praktyki, które są powtarzane przez branżowych "wymiataczy", a przynoszą negatywne skutki.
 • 30 inspiracji jakie treści publikować na fanpage firmy, by zaciekawić swoich fanów różnorodnością form.
 • 20 strategii skutecznie zwiększających ograniczony zasięg normalnych wpisów.
 • 10 narzędzi które oszczędzają czas administratorom. To zestaw pomocnych aplikacji, z których sam korzystam.

CHCESZ PRZETESTOWAĆ?

Odbierz bezpłatną próbką i sprawdź, czy ten kurs jest czymś dla Ciebie.

O pełnej wersji kursu:
Pierwsze tak merytoryczne szkolenie online z Facebooka. 150 soczystych konkretów dotyczących rozwijania firmowego lub osobistego fanpage. Całość podzielona na łatwe do wdrożenia porcje. Imienny certyfikat ukończenia. 100% gwarancja satysfakcji. Testujesz?

AUTOR

Wojciech Bizub

Copywriter. Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Autor kilku kursów online. Praktyk prowadzący szkolenia w ramach Akademii Ekspertów 2.0 u Pawła Danielewskiego. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów:
https://www.youtube.com/watch?v=XxQAhF5IDB8.

Magia, którą dzielisz się z innymi ma największą moc

PODSUMOWUJĄC

Decydujesz się na Rozkręcenie swojego fanpage?

Jestem w 100% pewny, że skorzystasz na tym zakupie, dlatego daję Ci moją pełną gwarancję satysfakcji na 60 dni. Jeżeli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci wpłacone pieniądze.

P.S. Ja zbierałem tę wiedzę przez lata, Ty odbierzesz wszystko natychmiast po zakupie, na ładnie zaprojektowanej platformie.

ROZKRĘĆ SWÓJ FANPAGE

- 150 facebookowych konkretów
- zgrabna forma plików PDF
- dostęp nawet z domowej kanapy
- ponad 350 uczestników
- 60 dni 100% gwarancja satysfakcji

95,00 PLN

Przepraszamy

Zapytania o usługę marketingową czasowo wstrzymane.

DO GÓRY
WordPress Security