10-dniowy kurs copywritingu wraz z ćwiczeniami

Obejrzyj wideo, aby dowiedz się, jak pisać lepsze teksty... od zaraz

Rozumiem, że copywriting może wydawać się trudny, ponieważ nikt tego nie uczył w szkole. Pomogę Ci zrozumieć elementy, których stosowania nauczyłem swoich pracowników. Tutaj wybrałem absolutnie najważniejsze lekcje. Kilka inspirujących e-maili pozwoli uniknąć wielu wpadek, które muszę często poprawiać w ofertach moich klientów.

Dlaczego warto skorzystać z tego kursu?

Nauczysz się pisać teksty, które w prosty sposób przekazują to, czego oczekuje klient! Unikniesz podstawowych błędów, które popełniają nawet doświadczone osoby.

Przećwiczysz w praktyce każdą lekcję dzięki zadaniom "od copywritera dla copywritera". Natychmiast wykorzystasz poznaną wiedzę w swoich tekstach.

W cenie małej pizzy otrzymasz niemałą porcję wiedzy, to taka "pigułka" na Twojej drodze autora dobrze napisanych tekstów sprzedażowych

To kurs dla osób, które chcą lepiej pisać

Na ile w skali od 1 do 10 oceniasz swoje teksty? Nawet jeżeli nigdy nie miałeś kontaktu z copywritingiem, a Twój biznes jest specyficzny, wiele trudnych kwestii stanie się proste jak 2+2. Wiem, że copywriting nie jest umiejętnością pierwszej potrzeby… chociaż powinien być. Często jest właśnie tak, że jesteśmy równie dobrzy, jak nasze najsłabsze ogniwo. Jeżeli piszesz teksty, tworzysz oferty, redagujesz e-maile, to może się okazać, że decyzja o rozpoczęciu tego kursu okaże się sukcesem miesiąca.

Na jakie pytania znajdziesz odpowiedź?

  • Jakie błędy poprawiam w ofertach?
  • Jak skutecznie wezwać do działania?
  • W jaki sposób "wejść w buty" klienta?
  • Czym jest kręgosłup oferty sprzedażowej?
  • Czym przyciągnąć i zatrzymać czytelnika?
  • Jak wykorzystać historie w copywritingu?

 

Ile byłaby dla Ciebie warta znajomość odpowiedzi na te pytania?

Co mówią uczestnicy?

WOJCIECH BIZUB

Copywriter. Kontraktowy Dyrektor Marketingu w kilkudziesięciu firmach. Właściciel agencji WBIZNES. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego oraz MBA na ASBiRO.  Prelegent największych konferencji biznesowych I <3 Marketing oraz WBEXP z Garym Vaynerchukiem. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek.

Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju  dla firm – WBIZNES. Twierdzi, że marketing i sprzedaż to prosty schemat, którego każdy może się nauczyć.

CHCESZ ZACZĄĆ PISAĆ SKUTECZNE TEKSTY?

Jeżeli tak, to ten kurs jest dla Ciebie. Wszystko jest już gotowe. Sprawdź, jakie elementy tekstów mają kluczowe znaczenie oraz jak ustrzec się poważnych błędów, które często napotykam w rozmaitych ofertach.

Jestem tak pewny tego produktu, że wprowadziłem WBIZNESową 30-dniową gwarancję satysfakcji. Albo kurs w 100% Cię zadowala, albo otrzymasz zwrot bez zadawania pytań. 

Pigułka wiedzy,
ćwiczeń i inspiracji
w cenie małej pizzy!

Otrzymasz:

  • 5 inspirujących maili z analizą błędów
  • 5 rozwojowych ćwiczeń do wykonania
  • solidny fundament, który pozwoli pisać skuteczniejsze teksty „od zaraz”

27 PLN BRUTTO