Co możemy dla Ciebie zrobić?

ILE KOSZTUJĄ USŁUGI MARKETINGOWE?
RAPORT Z BADANIA 200 AGENCJI

DOWIEDZ SIĘ

JAK MOŻEMY POMÓC?

Zobacz, która z magicznych usług jest Ci teraz najbardziej potrzebna

lampa alladyna

MAGICZNE KAMPANIE

Potrzebujesz więcej klientów? Nieprawda. Potrzebujesz więcej drogocennych zleceń. Magiczna kampania to coś, co napcha Twe sakwy złotymi dukatami.

tiara

MAG MARKETINGU

Twoje działania marketingowe oparte są na strategii „jakoś to będzie?”. Warto poukładać działania i nadać im odpowiedni kierunek. Wybierz Maga Marketingu.

książka

KSIĘGA ZAKLĘĆ

Nie ma nic gorszego niż z entuzjazmem podążać w niewłaściwym kierunku. Czarowanie w Internecie rozpocznij od stworzenia księgi właściwych narzędzi oraz strategii – audytu.

kufer

COPYWRITERSKIE PRZEPISY

Każdy potrafi pisać, ale sztuką jest ułożyć słowa w szyfr, otwierający portfele klientów. Czasami wystarczy jedno magiczne słowo, by zmienić cały biznes.

ZOBACZ

KTO NAM ZAUFAŁ

PLUS

www.plus.pl

ESIGN

www.esign.pl

INTERSPORT

www.intersport.pl

PLUS

www.plus.pl

ESIGN

www.esign.pl

INTERSPORT

www.intersport.pl

AUTOKLASA

www.autoklasa.pl

GREEN RECYCLING

www.skup-zlomu.waw.pl

ZŁOMEX

www.zlomex.pl

AUTOKLASA

www.autoklasa.pl

GREEN RECYCLING

www.skup-zlomu.waw.pl

ZŁOMEX

www.zlomex.pl

3BURGER

www.3burger.pl

TUREK KEBAB

www.turek-kebab.pl

REDCONST

www.redconst.pl

3BURGER

www.3burger.pl

TUREK KEBAB

www.turek-kebab.pl

REDCONST

www.redconst.pl
POZNAJ

ZESPÓŁ WBIZNES

Wojciech Bizub

W WBIZNES to on jest “WBIZ”, tworzy marketingową strategię, którą realizuje zespół. W gabinecie Wojtka, zupełnie jak u dyktatora, zawsze pali się światło. Jego znajomi nigdy nie zaczynają konwersacji od “Hej, co robisz?”, bo wiedzą, że pracuje nad podniesieniem sprzedaży u swoich klientów.

Wojciech Wiśniewski

Copywriterskie nieślubne dziecko Woody'ego Allen'a i Jean-Paul Sartre’a. Łączy specyficzne poczucie humoru z prawdziwie literacką wrażliwością. Trudno opisać go w jednym zdaniu, dlatego napisaliśmy dwa.

Jakub Szukiełowicz

Najbardziej doświadczony członek WBIZNES. Dla części zespołu mógłby być ojcem, a dla drugiej części może nawet jest, biorąc pod uwagę, w jak dobrych relacjach pozostaje z ludźmi. Ekspert od skutecznych kampanii reklamowych i komunikacji z klientem.

jak być dobrym mówcą

Dariusz Rułka

Artystyczna dusza. Wystarczy zapewnić mu dostateczną ilość kawy i mleka, a stworzy graficzne dzieła na miarę Van Gogha, w dodatku ma oboje uszu. Potrafi połączyć potrzeby klienta, artystyczne piękno i biznesową użyteczność.

Paweł Cisek

Copywriter, który da radę “pocisnąć”. W każdym, nawet najbardziej beznadziejnym przypadku, potrafi zrobić content-marketingowe “coś z niczego”, tak, by klient był… ukontentowany.

Krzysztof Kryczek

Programista, który uważa, że rzeczywistość jest renderowana przez potężny algorytm. Patrzy na świat i ekran komputera z przymrużonymi oczami. Perfekcjonista, który twierdzi, że każdy projekt udałoby się zakodować lepiej.

Marcin Babczyk

Specjalista od mikro-treści. Udowadnia, że małe może być wielkie. Jego konikiem jest marketing sportowy, ma za sobą współpracę z kilkoma polskimi klubami siatkówki i koszykówki.

Dawid Zieliński

Człowiek-optymalizacja i Adwords hero. Gotowy przeanalizować wszelkie dane kampanii. Chcieli go w NASA, mamy go my, więc marketingowe “lądowanie na Marsie” będzie udziałem WBIZNES. Dawid jest zawsze skupiony na tym, by dało się zrobić więcej za mniej.

POTRZEBUJESZ PROPOZYCJI?

Skontaktuj się z nami, by otrzymać niezobowiązującą propozycję współpracy, na widok której chciwie się uśmiechniesz.