bezpłatny chatbot

Jak bezpłatnie korzystać z Chatbota na Facebooku, aby automatycznie rozsyłał wiadomość, do osób, które zostawiają komentarz [screen po screenie]?

Facebook chatbot

Czym jest chatbot na Facebooku? To taka automatyczna sekretarka odpowiadająca na wiadomości na messengerze. Nie do końca zna się na temacie od strony branży, ale wyłapując tzw. słowa klucze i reguły narzucone przez „szefa”, dzięki temu bardzo szybko odpowiada na zapytania klientów.

Dobrze ustawiony chatbot jest w stanie załatwić 90% spraw. Reszta musi trafić do szefa 🙂

Chatbot na facebooku

Jest jedna, wyróżniająca się opcja, która szczególnie przypadła marketerom do gustu. Ze względu na funkcjonalność, prostotę i bezpłatność.

To automatyczne odpowiadanie wiadomością na komentarze, które ludzie zostawią pod postem. Ten prosty mechanizm bardzo mocno angażuje, a co z tym idzie zwiększa BEZPŁATNY zasięg. Dodatkowo osoba, która komentuje zapisuje się do bazy i możemy do niej podsyłać powiadomienia dot. kolejnych materiałów z cyklu.

Oczywiście na wysyłkę trzeba mieć zgodę zapisanej osoby i dodatkowo dać jej możliwość wypisania się z bazy. O tym napiszę w kolejnym materiale o chatbotach.

Finalnie otrzymujemy dwie korzyści. Większy zasięg postów poprzez zwiększoną aktywność w komentarzach oraz wzrost bazy osób, do których możemy podesłać ważne dla nich informacje. Fajnie, jak na raz ustawioną aplikację , prawda?

Wojciech Bizub

Jak ustawić chatbota etap po etapie?

Przygotowałem specjalną instrukcję, jak dosłownie screen po screenie – gdzie kliknąć, aby ustawić w 10 minut automatyzację chatbota. Odbierz dostęp klikając przycisk poniżej.

[purchase_link id=”5565″ style=”button” color=”inherit” text=”Pobierz instrukcję”]

Chcesz przetestować, jak to działa w praktyce?

Kliknij w  live zapowiadający serię materiałów dotyczących marketingu na Facebooku. Skomentuj zgodnie z instrukcjami i zobacz, co się stanie 🙂

 

Sprawdź, na jakim poziomie marketingu jest Twój biznes

  • 5-punktowa checklista pomoże w diagnozie marketingu
  • Merytoryczna inspiracja, gdy "oczekuję czegoś więcej"
  • Wyłącznie najistotniejsze elementy pod sprzedaż

Pobierając materiał wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Wojciech Bizub skuteczny e-marketing z siedzibą w Cieszynie, ul. Odległa 76 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AUTOR

znawca biznesu

Wojciech Bizub 

Copywriter. Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów: https://www.youtube.com/watch?v=XxQAhF5IDB8. Autor kilku kursów online. Praktyk prowadzący szkolenia w ramach Akademii Ekspertów 2.0 u Pawła Danielewskiego.