Close

Jak prowadzić fanpage?

Szkolenie online z Facebooka. 100% gwarancji satysfakcji.


Odbierz 150 precyzyjnych wskazówek za mniej niż 2 duże kawy z sieciówki

Przedsiębiorca

Jestem copywriterem od prawie trzech lat. Rynek szybko się rozwija i żeby sprostać wymaganiom klientów, muszę być ciągle na bieżąco.


Dlatego sięgnęłam po poradnik Rozkręć Swój Fanpage i to był strzał w 10! Dzięki niemu bardzo się rozwinęłam w zakresie social media, prowadzę fanpage dużo skuteczniej, dzięki czemu mam więcej klientów. 


Najbardziej w całym poradniku podoba mi się ilość wartościowych informacji i darmowych narzędzi które Wojtek Bizub daje za darmo. Jestem gotowa kupić jego książkę i uczyć się od niego dalej.

Agnieszka Płoska: Panie Wojciechu, nadrabiam dziś zaległości i mam dzień z Pana publikacjami :) Dużo inspiracji, za które bardzo dziękuję! Z przyjemnością czekam na więcej inspiracji i wiedzy w kolejnych programach.

Laura Lendzion

Opinie kilku osób z grupy ponad 150 uczestników, którzy rozwijają swoje fanpage, dzięki wskazówkom.

Copywriter

OPINIE UCZESTNIKÓW

Pierwsze co zrobiłem to przeczytałem zaległe Twoje materiały, i wg nich zaprojektowałem nowe logo, broszurę firmową itp. Wczoraj wykupiłem reklamę, określiłem dosyć dokładnie grupę docelową i poszło za 30 zł na 7 dni. Przed chwilą dzwoni do mnie klientka ze zleceniem na kilkadziesiąt tysięcy i mówi że znalazła mnie na fb :)


P. S. Wczoraj dzwonił gościu, i dostałem kolejne zlecenie (drugie w dwa dni) na jeszcze większą sumę. Pracy mamy aż do samej zimy albo i wiosny. Teraz w końcu ze spokojem mogę patrzeć do przodu i nie bać się rozwijać bo miałem chwile zwątpienia czy marketing w ten sposób ma sens. Dziękuję Ci!

Wyniki na FP po 24 godzinach od wrzucenia materiału wideo w odpowiednią grupę!


Właściwy tekst, dobrze ustawiona reklama i znajomość swoich odbiorców – klientów – tego nauczyłam się dzięki materiałom, które udostępniasz oraz na Twoim szkoleniu dotyczącym Facebooka. Dziękuję!


Myślę, że każdy patrząc teraz na moje wyniki podejmie współpracę z Tobą ;)

 

P.S. Już przekroczyłam 2000 udostępnień pod 1 wpisem, a fanpage dostał zastrzyk - 1000 aktywnych fanów, którzy są wyjątkowo zaangażowani.

Kamil Ibrom

Paulina Sztwiertnia

Maciej Wojtczak: Poradniki bardzo cenne, praktyczne porady. Napisane językiem nawet dla laika. Super są zadania domowe. No i bardzo dobra relacja jakości do ceny :-) Podsumowując, bardzo dobry materiał.

Przedsiębiorca

Magda Przygodzka: czytam wszystkie wskazówki bardzo wnikliwie. Wszystkie informacje traktuję jak drogowskaz do kolejnych kroków. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na następne wskazówki

Większość małych firm "uprawia" Facebooka

na czuja i nie do końca wie, jak go wykorzystać

Widzisz, przejmując prowadzenie wielu Fanpage zwróciłem uwagę na kilka błędów, które popełniają przedsiębiorcy.


1. Po pierwsze nie wiedzą, jak zebrać odpowiednią liczbę oglądających, by fanpage zaczął "samodzielnie się rozkręcać".


2. Jeżeli już mają fanów, to nie mają pojęcia, jak z nimi rozmawiać. Czasami publikują raz na kilka miesięcy, ponieważ zapominają o podstawowych zasadach.


3. Prowadzą fanpage dla lajków, a jak powszechnie wiadomo w biznesie chodzi o sprzedaż.  Najgorsze jest to, że nie widzą, co zmienić.


... jeżeli, któryś z tych problemów jest Ci znajomy, to sprawdź rozwiązanie.

PROBLEM ADMINISTRATORÓW FB

#50 wskazówek

dot. skutecznego prowadzenia Facebook’a. To uniwersalne strategie, które działają w każdej branży.

jakie treści publikować na fanpage firmy, by zaciekawić swoich fanów różnorodnością form.

#20 strategii

które oszczędzają czas administratorom. To zestaw pomocnych aplikacji, z których sam korzystam.

skutecznie zwiększających ograniczony zasięg normalnych wpisów.

#30 inspiracji

#40 rzeczy

które nie działają i należy ich unikać. To złe praktyki, które są powtarzane przez branżowych "wymiataczy", a przynoszą negatywne skutki.

W 10 tygodni otrzymasz 150 precyzyjnych wskazówek 

#10 narzędzi

(lub napisz, a wyślę Ci w 1 pliku)

Cześć! Nazywam się Wojciech Bizub, a klienci mówią o mnie, że jestem pierwszym marketerem, który dostarcza im wyników, a nie wymówek. Kurs, który właśnie oglądasz jest moim dziełem. Jestem również autorem książki "Marketingowy Niezbędnik Przedsiębiorcy".


Zajmuję się e-marketingiem, ponieważ to prosty schemat, który można skutecznie wykorzystać w firmie. Szczególnie dobre efekty widzę po tych małych, które dosłownie rosną w oczach.


Lubię jabłka, szczególnie te nadgryzione, a gdy nie klikam w klawiaturę to kulam się po macie na treningach mma.

Czerwony czy fioletowy? :)

Wracając do szkolenia online z Facebooka? Który przycisk wybierzesz?

Jestem w 100% pewny, że skorzystasz na tym zakupie, dlatego daję Ci moją pełną gwarancję satysfakcji na 60 dni. Jeżeli stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci wpłacone pieniądze.


P.S. Ja zbierałem tę wiedzę przez lata, Ty inwestujesz tylko 22 grosze w jedną wskazówkę. W sumie 150 praktycznych porad. Może warto? :) 


P.S. 2 Materiały odbierzesz na podany w formularzu e-mail.

(Rozwiń swój fanpage szybciej niż myślisz)

CAŁKOWITA INWESTYCJA

33 zł z VAT

© 2017 Wojciech Bizub | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt: Wojciech Bizub skuteczny e-marketing

+48 508 388 860 | kontakt@wojciechbizub.pl